Współczesny sposób przekazywania informacji – Internet i witryny

Każdy z nas ma do powiedzenia coś ciekawego. Co poniektórzy kochają lub też po prostu mają powody do tego, by czynić to publicznie. Internetowy blog pozwala na wpisywanie krótkich komentarzy z dowolną częstotliwością. Wielokrotnie są to wpisy anonimowe, których autorzy kryją się za pseudonimami, oraz ich jedynym celem jest ekspresja w formie krótkiego komentarza. Niekiedy blog służy zebraniu kilkunastu myśli na zaproponowane przez administratora zagadnienie, tak zwany gorący temat.

Blog to w głównej mierze kolekcja tekstów, ale także zdjęć i ilustracji, zatrzymywanych dla siebie bądź dzielonych ze społecznością. Posty zezwalają publicystom umieszczać w internecie ich testy. Czytelnicy śledzą kariery literackie swych ukochanych pisarzy, nieczęsto z blogu dowiadując się o ich inspiracjach lub ewentualnie następnych fazach powstawania innowacyjnego dzieła – wypróbuj www.uxux.pl. Blogi uzupełniają to, czego w wielu przypadkach brakuje informacjom, zawartym w sieci, czyli indywidualizmu oraz subiektywizmu. Posty tworzą jakby osobowość Internetu, odzwierciedlając identyczność jego użytkowników.

W bieżących czasach Internet to pewno najbardziej obiektywne źródło wiadomości z kraju i ze świata. Dzieje się tak, dlatego że te informację są przekazywane z rozmaitych źródeł. Jeśli mamy dużo rozmaitych punktów widzenia możemy sobie wybrać ten najbardziej obiektywny gdyż, jeśli kolka osób opisuje taką samą wersję wydarzeń to jest ona naturalnie bardziej prawdopodobna niż ta zademonstrowana przez jedną osobę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz