Sprawy rozwodowe oraz o rozbicie majątku – konfrontacje sądowe

Są to jedne z najtrudniejszych spraw prawniczych. Sprawa jest łatwiejsza do uskutecznienia, kiedy małżeństwo nie posiada dzieci, pozostaje tylko do podziału majątek. Ale kiedy są dzieci z tego związku, kwestia rozwodowa może ciągnąć się niesłychanie długo. Sąd musi zabezpieczyć dzieci oraz zapewnić współmałżonkom kontakt z nimi już po rozwodzie. Nieczęsto kiedy podmioty są na tyle zgodne, że już do sądu idą ze swoimi ustaleniami. Z reguły każda postać opisuje w sądzie własną wersję rozpadu małżeństwa, sięgając nawet po argumenty z przed kilkunastu lat. Nie sposób tych spraw anulować bez prawnika przy boku.

Prawnik musi na podstawie materiałów przedstawionych przez swojego konsumenta tak poprowadzić sprawę w jego imieniu, aby doprowadzić chociaż do kompromisu, gdy nie ma szansy na jej wygranie – tutaj wspomoże radca prawny świdnica. Rozpraw sądowych oraz korespondencji ma okazję być bez liku, a są musi każdą nowiutką okoliczność rozpatrzyć. Sami małżonkowie potrafią skutecznie wikłać proces rozwodowy poprzez powoływanie innowacyjnych świadków, nieautentyczne zarzuty względem współmałżonka, najczęściej na tym wszystkim cierpią dzieci, jakie w gigantycznym napięciu żyją w trakcie procesu rozwodowego rodziców. Korzystając z pomocy kancelarii prawnej w zakresie rady prawnej wydaje się nam szybkie i kończące sprawę.

Adwokaci kancelarii radzą nam, co musimy w piśmie umieścić, do kogo je skierować, ewentualnie piszą pozew w stworzonym przez nas imieniu – wydaje się to prędkie i łatwe. Potem dostajemy następne pisma urzędowe i powoli zaczynamy rozkładać ręce, ponieważ niestety, jednak sprawa się komplikuje, zauważamy, iż sobie sami nie poradzimy z literą prawa.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz