Świadczenia zakładu Wecker: iniekcje geopolimerowe

Innowacyjne metody podnoszenia posadzek oraz wzmacniania fundamentów to specjalność firmy Wecker. Podstawą do określonych czynności są iniekcje geopolimerowe, zrobione przez wykwalifikowanych inżynierów.

Podnoszenie posadzek, wzmocnienie gruntu lub posadzki, stabilizacja fundamentu oraz wypełnianie pustek nie jest dla nich żadnym wyzwaniem. Świadczenia skierowane są do domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych. Można je także robić w obiektach przemysłowych. W opcji jaką jest wzmacnianie posadzek Wecker jest liderem wśród firm z konkurencji.

Wszystko jest wykonane wzorowo, a większość projektów realizowana jest szybko, w 2 dni robocze. Specjaliści radzą sobie również wówczas, gdy na posadzce ułożone jest ogrzewanie podłogowe. Zleceniodawcy kontaktując się z ekspertami ze wskazanej firmy nabierają przekonania, że podejmują właściwą decyzję. Wykonywanie iniekcji z wykorzystaniem materiału polimerowego poprawia znacząco nośność podłoża gruntowego i podwyższania konstrukcji.

W efekcie podbicie posadzki wykonane jest wzorowo. Taki proces wzmocnienia pozwala na zagęszczanie gruntu pod konstrukcją bez wykopu, drgania, hałasów, bądź wykorzystania cięższego sprzętu. Dopiero po wykonaniu wzmocnień zaczyna się etap podwyższania konstrukcji. Konsultacja jest bezpłatna. Podczas jej trwania ustalone są ogólne zasady współpracy a także podpisuje umowę. W takiej sytuacji też mogą rozpocząć się prace.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz