Świadczenia rzetelnego cięcia w betonie

Metoda diamentowa stosowana do robienia cięć w betonie stosowana jest przez firmę EL – JOT. Jako że jest to technika nad wyraz skuteczna, to wszystkie wiercenie w betonie na mokro realizowane są sprawnie, schludnie i z maksymalną dokładnością. Z wykorzystaniem tej metody odwierty mogą zostać zrobione na sucho i na mokro, w obszernym zakresie średnic odwiertowych. Zwykle pracownicy wykonują odwierty do jednego m. Kiedy zleceniodawca zgłasza wezwanie na zrobienie dużego odwiertu, to metoda pracy przystosowana pozostaje na spersonalizowanych zasadach.

Wywiercenie metodą diamentową na sucho często dobierane jest wówczas, gdy budowa jest już zakończona, lecz trzeba się dostawać pod warstwę betonu. Zlecenia dotyczą wówczas: wzięcia próbki z ziemi, wykonywania otworów w stropie oraz w ścianach betonowych, wykonywania przewiertów instalacyjnych, wykonywania przewiertów przy przebudowie obiektów, przygotowywania otworów pod kotwy w wzmacniania fundamentów a także pomiaru grubości podzespołu zrobionego z betonu.

Obróbka betonu w innowacyjny sposób pozwoli na prędkie tempo pracy i nie domaga się zaangażowania dodatkowego operatora. Urządzenia diamentowe firmy MAXIMA przebiją się przez beton bez żadnego kłopotu, nie powodując powstawania pyłu. Wycena dla każdego zlecenia ustalona jest indywidualnie. Zleceniodawcy, którzy się tutaj zapisują mogą liczyć na cięcie i wiercenie w betonie na sucho i na mokro.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz