Podstawowe informacje na temat szałwii białej

Podstawowe informacje na temat szałwii białej udostępnione są na stronie GoldenTeacher. Można w takim razie zaznajomić się z nimi jak najdokładniej, a jeżeli będzie miało się jakieś zapytania, to spytać redaktorów. Mają oni tak rozległą wiedzę, iż chętnie będą dzielić się wszystkimi ciekawymi wiadomościami, jakie znają. Salvia apiana uznawana jest za święte ziele Indian Nawaho. Często wykonywali oni ceremoniały z zastosowaniem kadzideł z białej szałwii. Miały one za zadanie oczyszczenie pomieszczeń, jak i bieżącej sytuacji w życiu. Często również z ich wykorzystaniem chciano się z ludzi wyzbyć złej energii.

Z tego względu inne nazwy tej rośliny to szałwia ceremonialna albo szałwia święta. Precyzyjny opis tego skąd wzięła się szałwia wzbudza zaciekawienie pośród osób, które ona ciekawi i chciałyby dowiedzieć się, w jaki sposób szałwia biała była wcześniej wykorzystywana. W rzeczywistości, biała szałwia ma istotną funkcję w kulturze rdzennych Amerykanów. Roślina traktowana jest przez nich jako „święte zioło” i pali się ją podczas różnych ceremonii.

Nazywa się to okadzaniem. Zgodnie z wierzeniem Indian Nawaho biała szałwia wpływa bardzo dobrze na energię domu, jak i kompletnego otoczenia. Kadzidła mogłyby być wykorzystane również po to, żeby oczyścić inne osoby. Biały dym, o intensywnym zapachu jest w stanie wypędzić złe moce oraz może przywracać idealną aurę. Biała szałwia nie bez powodu ma przypisywanych tak wiele cennych właściwości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz