Laweta wyłącznie do wypadku? Pomoc drogowa w trakcie awarii samochodu

Każdy kierowca chociaż raz w życiu miał sytuację, iż jego samochód zaszwankował. Nie licząc już tych ulicznych wydarzeń, wielokrotnie wybitnie niebezpiecznych dla zdrowia oraz życia gdy dochodzi od wypadku. Wówczas konieczne jest skorzystanie z usług pomocy drogowej, która absorbuje się aktywnością jaką jest najem lawet. Firmy, które proponują tego typu usługi prześcigają się w pomysłach oraz promocjach co uczynić aby w sytuacji awaryjnej kontrahent wybrał właśnie ich jednostkę gospodarczą. Mimo to korzystanie z takich usług w wypadku nie przewidzianego wydarzenia, nie należy do przyjemnych jednak jest konieczne.

Laweta, jest to pojazd, w typu przyczepy, który nie porusza się osobiście, jest natomiast doczepiany do samochodu, najczęściej obszernego, który ma wystarczającą moc by uciągnąć lawetę wraz z stojącym na niej samochodem – sprawdź Pomoc drogowa Rzeszów. Zdając sobie sprawę, iż od czasu do czasu zdarzają się na drodze sytuacje, iż najem lawet może okazać się konieczny warto posiadać ze sobą wbity w telefonie komórkowym, zapisany na kartce bądź włamiecie numer telefonu, do firmy, która takie usługi proponuje.

Unikniemy wtenczas niepotrzebnego zdenerwowania na miejscu zdarzenia, gdzie i tak jest wystarczająco mnóstwo stresu dla kierowcy i pasażerów. Warto także wiedzieć, że chociaż wynajem lawety nie należy do najtańszych to kiedy mamy opłacone ubezpieczenie wspólnie z opcją assistance to w owym czasie koszt wynajęcia lawety pokrywa ubezpieczenie. Ubezpieczenie to pokrywa także transport kierowcy i pasażerów, a w sytuacji kiedy zdarzenie ma miejsce daleko od miejsca zamieszkania także ich nocleg.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz