Zasady współpracowania z platformą 1688

Reguły współpracy z portalem 1688 są dla zleceniodawców od pierwszych chwil czytelne. Ekspertom z przedsiębiorstwa należy ukazać, jakiego asortymentu się szuka w Chinach, a oni odnajdą ofertę najlepszą odnośnie konkretnych produktów. Kolejno, wynegocjują za zleceniodawcę korzystne ustalenia cenowe oraz związane bezpośrednio z realizowaniem zamówienia. Na chwilę przed sfinalizowaniem transakcji odbędą się testy konkretnych produktów. Eksperci którzy organizują import sztucznych kwiatów z chin będą kontrolować wszystko na każdym etapie.

Zbierają wszystkie produkty do magazynu, sprawdzą je, a następnie przepakowują, by czegokolwiek nie uszkodzić. Można także spodziewać się tego, że będą zajmować się wszystkimi kwestiami formalnymi w trakcie odprawy celnej. Później zaś towar sprawnie przewieziony jest do Polski. Kompleksowe wsparcie w przewożeniu towarów z Chin jest cenione. Klienci, jacy mają jakieś zapytania, dowiedzą się wszystkiego od specjalistów.

Propozycja usług jest opublikowana na stronie internetowej. Szczegółowy profil funkcjonowania platformy i to w jaki sposób z niej zrobić użytek to również przydatne informacje, dostępne na witrynie. Tak merytoryczne wsparcie przyda się szczególnie wówczas, gdy ktoś zajmuje się importem towaru z Chin po raz pierwszy. Transakcje mają okazję robić chińskie firmy pomiędzy sobą w swojej walucie. Firma ma siedzibę oraz magazyn w Chinach, co wyraźnie przyspieszy każdą realizację. Zabezpieczone transakcje wykonywane za pomocą serwisu 1688 są zapewnione.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz