Walory, jakie wskazują na to, iż opłaca się wydarzenia biznesowe zorganizować w Mixbud

Obiekt hotelowy Mixbud to przede wszystkim rzetelnie przygotowana aula konferencyjna. Wobec tego jest to miejsce idealne do przyszykowania spotkań o charakterze biznesowym, przedstawienia propozycji sprzedażowej albo organizowania wydarzenia z wystąpieniem gości specjalnych. Hotel Biała Podlaska jest też maksymalnie zaopatrzony, co będzie sprzyjało ciekawemu spędzeniu czasu wolnego. W auli na konferencje można znaleźć kompletne wyposażenie do biura: krzesła, stoliki, klimatyzacja oraz WiFi.

Ponadto sala wyposażona jest w nowoczesny rzutnik z ekranem, który jest w pełni dopasowany do większości komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Sala jest też bardzo dobrze nagłaśniana, co będzie sprzyjało prowadzeniu rozmów w czasie eventu. W dodatku można skorzystać z flipcharta, umożliwiającego graficzne przedstawienie programu wystąpienia. W trakcie konferencji obsługa podaje napoje. Dodatkowo można także zamawiać catering. Abstrahując od faktu, przez jaki czas trwa spotkanie, można poczuć się wygodnie, gdyż aula jest klimatyzowana. Noclegi Biała Podlaska umiejscowione są w pobliżu trasy E30, co pozwoli na prędkie docieranie na konferencję. Szczegóły na temat wszystkich spotkań biznesowych, ale też standardy obsługi można omawiać już po złożeniu rezerwacji.

Również w trakcie trwania całego wydarzenia można oczekiwać pomocy kadry. Atuty, jakie wskazują na to, że opłaca się wydarzenia biznesowe zorganizować w Mixbud są nie do zakwestionowania. Mixbud posiada maksymalnie przystosowaną salę konferencyjną na 35 osób, co jest jego wizytówką. Można organizować kameralne spotkanie o profilu biznesowym albo prezentację ofertową, nie bojąc się niepowodzeń. Mixbud proponuje pokoje dwu, 3, pięcio oraz sześcio osobowe, z WC, umywalką i prysznicem. Przekonuje również smakowita propozycja śniadaniowa, pub a także spokojne miejsce do odpoczynku.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz