PROXIFIT: sprawnie działający serwis komputerowy, mający do zaoferowania świadczenia w całej Polsce

PROXIFIT to sprawny serwis komputerowy, oferujący świadczenia na terenie całej Polski. Mający doświadczenie informatycy będą zajmować się reparacjami uszkodzeń mechanicznych, elektronicznych, ale też likwidują błędy oprogramowania. W PROXIFIT można też korzystać z przeglądów mających na celu sprawdzić stan urządzenia a także z doradztwa informatycznego. Na każdą przeprowadzoną reparację klienci dostają gwarancję pisemną, a więc mają gwarancję sprawnego funkcjonowania sprzętu podczas jej obowiązywania. Ze względu na to, że technicy stosują rzetelny sprzęt do napraw i diagnostyki, zapewnione jest to, że usługa zostanie realizowana wzorowo.

Będąc zdecydowanym na naprawa konsoli ps4 w każdej sytuacji można oczekiwać, iż do naprawy wykorzystane będą oryginalne części zamienne. PROXIFIT ma opinię solidnej, bo informatycy systematycznie się kształcą. W rezultacie, nie jest znaczące, od jakiej z firm wywodzi się sprzęt, ponieważ specjaliści tym się zajmą bez kłopotu. Poza serwisem konsol, gamepadów, notebooków oraz komputerów, oferowany jest serwis telefonów komórkowych. Naprawa odbywa się po akceptacji reguł współpracy, czyli cennika i wskazania terminu realizacji zlecenia.

Technicy zajmą się bezproblemową naprawą a także poradzą zleceniodawcom, jak wykorzystywać sprzęt, aby nie miała miejsce następna awaria. Mało tego, porady o charakterze technicznym dostępne są na witrynie PROXIFIT. Kiedy naprawiane są gamepady to często naprawy dotyczą: usunięcia awarii silniczków, naprawy wibracji, naprawy wyrywanego kabla, naprawy zasilania silniczka, naprawy analogów, naprawy baterii, naprawy gniazda ładowania, naprawy przycisków, wymiany obudowy, naprawy połączenia pada z konsolą, naprawy triggerów i bumperów. W przypadku notebooków z kolei: zmiany matrycy, zmiany dysku z przenoszeniem danych, zmiany wentylatora, zmiany gniazda zasilania, wymiany klapy matrycy, wymiany osłony, wymiany baterii, wymiany portu HDMI, zmiany klawiatury, wymiany bądź uzupełniania pamięci przechowującej informacji o działaniu programów.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz