Porady w temacie tego, co robić, kiedy przydarzy się bad trip po spożyciu narkotyku

Wskazówki w temacie tego, co zrobić, kiedy zdarzy się zła podróż po zażyciu narkotyku opublikowane na portalu wliczają się do wyjątkowo użytecznych. Należy głównie pamiętać o profilaktyce, by nie zastanawiać się: bad trip co robić, lecz żeby nie zażywać narkotyku w niewłaściwym towarzystwie lub wtedy, kiedy ma się zły nastrój.

Standardowo zła podróż wywołuje albowiem tego typu zniekształcenia, iż nawet takie osoby, które będzie darzyć się sympatią nie są postrzegane jako dobre, ale na przykład jako niegodne zaufania. Mogą też pojawiać się huśtawki nastroju, aż po ciężkie poczucie przerażenia. Czas trwania bad tripu uzależniony jest między innymi od tego, jaką substancję ktoś przyjmie. Najbardziej wzmożony czas podróży występuje od 1 do 3 godzin po zażyciu substancji odurzającej. O łagodnym przejściu przez złą podróż decyduje forma psychiczna a także otoczenie.

Żeby w takim razie zminimalizować ryzyko nieprzyjemności należy: unikać miejsc oraz ludzi, którzy mogliby nas denerwować, nie brać psychodelików odczuwając niepokój, przebywać daleko od pobudzających miejsc a także pozostawać w towarzystwie tych osób, którym się ufa. Jeżeli ktoś domaga się pomocy medycznej, to należy szybko mu to organizować. Nie wolno z pewnością podawać samodzielnie leków po spożyciu halucynogennej. Nieprzyjemne odczucia po zażywaniu substancji psychoaktywnej są tym, o czym trzeba mieć pojęcie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz