Półki do magazynów wykonane przez zakład MAG – COMPLEX

Półki magazynowe wyprodukowane przez firmę MAG – COMPLEX to wyroby funkcjonalne, bezpieczne oraz estetyczne. W związku z tym, wypełniają wszystkie wymagania, kiedy chodzi o wykorzystanie w magazynie. Konsumenci mogą poza nimi zaopatrzyć się też w pozostałe wyroby, a więc mogą zagospodarować w całości powierzchnię magazynową. Są to produkty w podkategoriach do jakich wliczają się: antresole magazynowe, stoły, szafy, drabiny, wózki podnośnikowe, wanny wychwytowe, pojemniki, wagi i krzesła.

Jeżeli chodzi o półki, to kupujący mają do wyboru: regały paletowe, regały półkowe oraz regały wspornikowe. Regały paletowe to jedne z najchętniej wybieranych produktów, ze względu na ich uniwersalne użycie. Transport towaru na palecie jest bazą w licznych dyscyplinach, w związku z czym magazyny powinny być do tego przystosowane. Półki paletowe są sprawdzonym wyjściem, gwarantującym prędki załadunek. Są one zaprojektowane w taki sposób, że wykazują wytrzymałość na uderzenia wózków widłowych w tłocznych magazynach.

Zagwarantują one także nośność przy większych obciążeniach. Bazująca na modułach konstrukcja tych półek powoduje, iż można je sprawnie naprawiać, kiedy dla przykładu uderzy o nie wózek widłowy. Następną opcją w ofercie są regały półkowe, a więc główny rodzaj regałów, przeznaczony do obsługi ręcznej. Regały półkowe sprawdzą się nie tylko w obiektach magazynowych, lecz też w punktach sprzedaży oraz w biurowcach. Regały na jakich może pomieścić się asortyment do 700 kilogramów są łatwo dostępne, czyli sprawnie wykonywana jest praca w konkretnym miejscu, w którym tego typu regał się będzie znajdować.

W wypadku regałów półkowych producent również zadbał o modułową konstrukcję, wobec czego przystosowanie regału do prywatnych oczekiwań nie okaże się skomplikowane, podobnie jak i jego dalsza rozbudowa. Poza produktami do jakich wliczają się regały paletowe udostępnione są również regały wspornikowe, umożliwiające całkowite użycie powierzchni magazynowej w przypadku składowania na jej terenie przedmiotów o niestandardowym rozmiarze i kształcie. Każdy taki regał jest solidny.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz