Dlaczego warto pomyśleć o wdrożeniu google analytics 4

W czasie prowadzenia swojego biznesu w sieci ogromne znaczenie ma dysponowanie informacjami o zachowaniach użytkowników. Na rynku dostępnych jest dużo narzędzi dających tego typu wiedzę, a jedno z nich to google analytics 4 ebook. Jest to niedawna odsłona popularnych narzędzi dostarczanych przez Google, jaka w stosunku do swojego poprzednika daje szereg wymiernych korzyści. Przede wszystkim twórcy postawili na zupełnie inne podejście, cały model opierając o tak zwane zdarzenia. Podejście takie będzie pozwalało na to, aby dostać kompleksowe dane na temat użytkownika bez względu na to, czy używa on aplikacji czy internetowej strony. To było do tej pory niewykonalne, a dla specjalistów którzy się zajmują promocją takie dane są niezwykle cenne. Można poznać dzięki temu ogólne zachowania użytkowników od pierwszych wyszukiwań aż po finalizację transakcji, a to umożliwia lepsze dopasowanie wszystkich procesów.

Dodatkowo w nowych narzędziach udostępniona też została opcja przewidywania, w oparciu o dostępne dane da się prognozować potencjalne zachowania klientów, i próbować ich indywidualnie nakłonić do tego, żeby podjęli odpowiednie działania. Z uwagi na to, że nowe google analytics jest niezależne od poprzedniego, to sporym zmianom także uległ panel administracyjny. Usunięto z niego wiele do tej pory dostępnych analiz i raportów, a w zamian pojawiły się zupełnie nowe. Twórcy wiele pracy włożyli w dużą automatyzację, przez co konieczność ręcznego konfigurowania i dodawania tagów zostały ograniczone praktycznie do minimum.

Jeśli kogoś interesować będzie google analytics 4 ebook, i chciałby wdrożyć to narzędzie na swojej stronie, to ma parę możliwości do wyboru. Jeżeli posiada odpowiednie doświadczenie, to spróbować może samemu wszystko zainstalować i skonfigurować, nie jest to trudne a dużo informacji znajdzie się w internecie, przykładowo na stronie https://clickflow.pl/sklep/ebook-wdrozenie-google-analytics-4-dla-e-commmerce/. Nie ma także żadnego problemu, aby wynająć specjalistyczną firmę, jaka wykona wszystkie prace.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz