Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek: merytoryczne ukierunkowanie do wszystkich spraw

Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek gwarantuje merytoryczne nastawienie do każdej ze spraw. Obszar świadczeń prawnych, z których można korzystać w jej biurze zawiera: prawo rodzinne, rozwody, prawo cywilne, prawo gospodarcze, wspólnoty mieszkaniowe, prawo nieruchomości a także prawo pracy. Interesanci, jacy zamierzają szczegółowo doinformować się, co jest dla nich udostępnione, mogą wyszukać ważne informacje na witrynie www. Absolwentka UJ w Krakowie jest rótwnież współuczestnikiem krakowskiej Izby Adwokackiej. Prywatną kancelarię ma od ponad 10 lat, co przynosi pewność interesantom, że niezależnie od tego, jak szczególnie skomplikowana jest ich sprawa, będzie można sobie z nią radzić. Nastawiona jest ona do wszystkich z stuprocentowym zaangażowaniem, zawsze dopasowując właściwy kontekst prawa dla danej sprawy.

Ze względu na duże doświadczenie pracownicze, zgłaszają się do niej klienci z różnymi sprawami. Adwokat Tarnów skończyła studia podyplomowe z obrębu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na Uniwersytecie Jagiellońskim a także Szkołę Prawa Francuskiego. Od wielu lat pracuje ona też jako prawnik dla biznesu w jednej z największych spółek z branży deweloperskiej na terenie Krakowa, trudniąc się problematyką obrotu obiektami a także obsługą wspólnot mieszkaniowych. Z tego powodu w obrębie tej tematyki może ona także udzielać pomocy klientom, jacy się do niej zgłaszają. Jeżeli ktoś tego potrzebuje, to oferowana jest również współpraca po angielsku.

Merytoryczna pomoc prawnicza jest wykonywana przez cały czas postępowania w sądzie. Ekspertka dba o to, by klienci dobrze rozumieli skomplikowane zapisy prawa, a więc systematycznie wyjaśnia klientom w przystępnym języku, czego mogą się spodziewać. Ponadto prowadzi na prywatnej witrynie bloga tematycznego, gdzie na określonych przykładach wytłumaczy zagadnienia z licznych dziedzin prawniczych. To przekonuje klientów, wskazując im, że mają kontakt z osobą wartą zaufania.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz